Menu
Your Cart

Powertech ThermoTech L-Carnitine 3000 Mg 24 Ampül Karadut Aromalı

3000 Mg
LCARNİTİN
1000 Mg
TAURİN
B VİT
COMPLEX
100
Ml
24
SHOT
Powertech ThermoTech L-Carnitine 3000 Mg 24 Ampül Karadut Aromalı

Powertech ThermoTech L-Carnitine 3000 Mg 24 Ampül Karadut Aromalı
Marka
Powertech
Ürün Kodu
8682897683492
T.E.T.T.
2024
Kredi Kartı
799,00TL
Havale (%0 İndirim!)

Mevcut Seçenekler:


L-Carnitine Nedir Faydaları Nelerdir ?

Karnitin; yağ asitlerini, yakılması ve yakıt olarak kullanılması için mitokondriye taşıyan ve bu şekilde enerji seviyelerine fayda sağlayan bir amino asit türüdür. Bu nedenle, birçok kişi yağ yakımını hızlandırmak için kilo verme takviyesi olarak karnitin kullanmaktadır.L-karnitin; enerji üretiminde merkezi bir rol oynadığı için birçok sporcu, dayanıklılığını ve atletik performansını artırmak amacıyla karnitin kullanmaktadır.

L-Karnitin kullanımına ilişkin yapılan bir çalışma, profesyonel futbolculara egzersizden önce 3-4 gram L-karnitin verilmesinin dayanıklılık üzerine pozitif etki sağladığını göstermiştir. Bu nedenle, L-karnitin takviyesi özellikle uzun mesafe koşuları, yüzme veya bisiklet gibi dayanıklılık gerektiren sporlarda faydalı olabilir. Ürünümüz özel olarak formülize edilmiştir, içeriğindeki bileşenler kısaca;

Krom: Vücudumuzda eser miktarda bulunan , insülin metabolizmasında görev alan bir elementtir.

Taurin: Kalbin sağlıklı kalmasına yardımcı olma, antioksidan olarak çalışma, sporcuların kaslarını daha iyi performans sağlaması adına uyarıcı olma.

Kafein: Tükenmeyi ertelediği için kafein içeren içecekler dayanıklılık sporcuları için oldukça işe yarayan bir uyarıcıdır.

POWERTECH THERMOTech L-Carnitine

İçeriğinde bulunan L-Carnitine harici bileşikler (Taurine, Cafein, Magnezyum, B Vitaminleri ve C Vitamini) ile özel olarak formülize edilerek kullanan sporcunun en üst seviyede etki alması amaçlanmıştır.

Faydaları Nelerdir ?

  1. Sporcunun yağ yakma seviyesini arttırır.
  2. Enerji seviyesini arttırır.
  3. Sporcunun fokuslanmasını arttırır.
  4. Spor sonrası halsizliğini azaltır.
  5. Yağ yakma esnasında kahverengi yağ hücrelerini değil, beyaz yağ hücrelerini yakarak faydalı hücrelerin eksilmesine engel olur.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Benzer Ürünler

Çok Satanlar

Yeni Gelenler

En Çok Görüntülenler

Bu uyarıyı kapatarak çerez politikalarımızı Gizlilik Sözleşmemiz gereğince kabul etmiş olursunuz.