Menu
Your Cart

FirePower Pre-Workout 20 Shot 100 Ml Kırmızı Orman Meyve Aromalı

3 Gr
ARJİNİN
2,5 Gr
B.ALANİN
2 Gr
KREATİN
750 Mg
TAURİN
20
SHOT
FirePower Pre-Workout 20 Shot 100 Ml Kırmızı Orman Meyve Aromalı

FirePower Pre-Workout 20 Shot 100 Ml Kırmızı Orman Meyve Aromalı
Marka
Powertech
Ürün Kodu
8682897683317
T.E.T.T.
2024
Kredi Kartı
889,00TL
Havale (%0 İndirim!)

Mevcut Seçenekler:


Firepower Preworkout sporcunun antrenman performansını  ve süresini arttırmak  amacıyla antrenmandan yarım saat önce tüketilen bir ürünüdür. Firepower Preworkout içeriğindeki bileşenler, antrenman esnasında yarım saat içerisinde etki gösterebilecek ve  antrenman süresince daha efektif sonuçlar (enerji ve güç artışı)ortaya çıkarabilecek bileşenler olmalıdır.

Bu nedenle pre workout ürünleri seçerken bu durumu göz önünde bulundurmalısınız. Pre workout ürünlerinin içeriğinde genellikle Arjinin, Kafein, Sitrulin ve Sitrulin Malat,  Beta Alanin, Taurin, Kreatin, çeşitli vitamin ve mineraller gibi oldukça farklı bileşenlerden formülize edilmektedir.

Bu bileşenlerden çoğunun antrenman içerisindeki performansa katkı sağlayabileceği bilimsel kanıtlar tarafından desteklenmiştir.

FirePower Preworkout Nedir ve Ne İşe Yarar?

Powertech FirePower Preworkout Nedir?

FirePower Preworkout yukarıda saydığımız bileşenlerden oluşan özel olarak konusunda uzman gıda mühendisleri ve sporcu beslenme uzmanları tarafından uzun bir AR-GE sürecinden ve gönüllü sporcular üzerinde yapılan etki ve tat testlerinden sonra piyasaya sürülmeye hazır hale getirilmiş bir pre-workout dur.

FirePower Preworkout Ne İşe Yarar?

  1. Antrenman esnasında arjinin ve sitrulin amino asitleri sayesinde artan nitrik oksit seviyeleri damar genişlemesine yol açar,bu durum kanın hücrelere daha fazla oksijen ve besin taşımasını sağlar, bu durum sporcunun dayanaklılığını artırararak daha uzun süre antrenaman yapmasına olanak sağlar.
  2. Yüksek miktardaki Kafein alımı ile birlikte vücutta iki önemli hormon sahneye girer: Adrenalin ve kortizol.. Bedenlerimizde fiziksel yorgunluk, yan ürünler, toksinler vb. artmıştır ama beyinden dur emri gelmemiştir. Bir de bunun üstüne yoğun kafein alımıyla beyinden yeniden hareketlenin sinyali gelir, böbreküstü bezleriyüksek miktarda adrenalin salgılamaya başlar. Koş, çalış, odaklan, savaş! Adrenalin fizyolojimizin inanılmaz bir parçasıdır ve harika bir gücü ortaya çıkarmamızı sağlar.
  3. Vücutta üretilebilen beta alanin, başka bir amino asid ile birleşerek hücre içinde karnozin adlı moleküle dönüşür. Karnozin sporcu için çok önemli  bir moleküldür çünkü egzersiz sırasında meydana gelen laktik asidi tamponlar ve bu da yorgunlğu bir miktar geciktirir. .Yakın tarihli ve kapsamlı bilimsel çalışma da, beta-alanine'in bazı spor  etkinliklerde (yüzme, sprint, bisiklete binme ve kürek çekme) aralıklı veya devamlı egzersiz performansını artırdığı  görülmüştür. Ayrıca bir araştırmanın sonuçlarına göre Halterciler için bir takviye olarak pazarlanmasına rağmen, beta-alanine’in kuvvet sonuçlarını önemli ölçüde iyileştirebileceği belirtilmiştir.
  4. Taurinin atletik performansı iyileştirdiği iddia edilmektedir. İskoçya'daki Stirling Üniversitesi Sağlık ve Egzersiz Bilimleri Araştırma Grubu tarafından yapılan bir araştırma, orta mesafe koşucu olan denekleri taurin tüketimi öncesi ve sonrası olarak değerlendirdi. Sporcular, aktiviteden iki saat önce 1.000 miligram taurin aldılar. Deneklerin yüzde doksanı koşu dünyasında oldukça değerli olan birkaç saniyeliğine gelişmiş performansa sahip oldular. Ayrıca yapılan bu ilave takviye solunum sistemini, kalp atış hızını veya kan laktat seviyelerini etkilemedi. Sonuçlara göre taurinin, zaman denemesi sırasında sporcuların performansına yardımcı olabileceği yönünde % 99.3'lük bir olasılığı mevcuttur

Kısacası içeriğindeki tüm bu bileşikler ve yardımcı bileşiklerde formülize ettiğimiz FirePower Preworkout ürünümüz sporcunun performansını en üst seviyelere taşırken orman meyvelerinden oluşan lezzeti damak zevkinize sunuyor.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Benzer Ürünler

Çok Satanlar

Yeni Gelenler

En Çok Görüntülenler

Bu uyarıyı kapatarak çerez politikalarımızı Gizlilik Sözleşmemiz gereğince kabul etmiş olursunuz.